O nas

Zespół architektów i ekspertów rynku ochrony zdrowia FORMEDIS DESIGN powstał kierując się wizją poprawy infrastruktury budowlanej szpitali i innych podmiotów leczniczych, funkcjonujących na rynku ochrony zdrowia i tym samym podniesieniem jakości świadczonych usług medycznych i bezpieczeństwem leczonych pacjentów.

Opierając się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu obiektów ochrony zdrowia, zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów leczniczych w obszarze infrastruktury budowlanej, zapewniając każdemu naszemu klientowi profesjonalne usługi.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli jak i osób zarządzających placówkami publicznymi i prywatnymi.

Kluczem naszego działania jest maksymalizacja korzyści naszych klientów oraz dobro pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Misja

Wykorzystując wysokie kompetencje zawodowewieloletnie doświadczenie w branży zdobywane w kraju i zagranicą, projektujemy i budujemy optymalne – „szyte na miarę” – obiekty ochrony zdrowia.

Wdrażając nowoczesne metody projektowania i budowy obiektów ochrony zdrowia, wspieramy właścicieli podmiotów leczniczych: samorządy – będące podmiotami tworzącymi szpitali publicznych, osoby fizyczne i osoby prawne – będące właścicielami prywatnych podmiotów leczniczych, a przede wszystkim zwiększamy bezpieczeństwo pacjentów.

Wizja

Naszym celem jest poprawa infrastruktury budowlanej podmiotów leczniczych funkcjonujących na polskim rynku ochrony zdrowia, jak i w krajach rozwijających się. W przeciągu najbliższych lat chcemy stać się wiodącym ekspertem w zakresie projektowania i budowy obiektów ochrony zdrowia.

Nasz zespół


HESS-WWWHESS-WWW

Michał Hess

Partner Zarządzający


architekt z 15-letnim doświadczeniem na rynku oraz partner Formedis Design. Ekspert w projektowaniu obiektów ochrony zdrowia zgodnie z ustawowymi wymogami i normami; wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, prowadzenia i koordynacji projektów. Prowadzi pracownie architektoniczną od 1998 roku. Realizuje projekty obiektów użyteczności publicznej- zwłaszcza obiekty służby zdrowia, oraz projekty rewitalizacji budynków w obszarze zabudowy staromiejskiej, a także obiekty usługowe i gastronomiczne. W przeszłości Dyrektor Biura Projektów Inwestycyjnych w EMC Instytut Medyczny S.A., w trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej projektował m.in. dla sieci klinik okulistycznych Lexummedica, oraz takich szpitali publicznych jak: SPZOZ w Kościanie, Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 w Poznaniu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach.

piotr_FDPIOTR-HOBBY-WWW-1

Piotr Magdziarz

Partner Zarządzający


założyciel FORMEDIS Medical Management & Consulting, ekspert prywatnego rynku usług medycznych i specjalista z zakresu zarządzania ochroną zdrowia; posiada 30-letnie doświadczenie w branży medycznej, wcześniej założyciel i Prezes Zarządu Poznańskiej Agencji Medycznej HELP (1991-1999), oraz Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający sieci klinik okulistycznych Intermedica (1999-2010), ekspert ds. restrukturyzacji podmiotów leczniczych Ministerstwa Zdrowia, absolwent studiów podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania służbą zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz budownictwa na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.


nissan_fdnissan_fd

Nisan Gertz

Partner Zarządzający / Ekspert Międzynarodowy


międzynarodowy ekspert, architekt z wieloletnim doświadczeniem. Właściciel Nisan Gertz Associaties LLC oraz partner w Formedis Design. Nisan Gertz Associates LLc było obecne między innymi przy następujących projektach medycznych: SUNY Downstate Medical Center w Nowym Jorku (107 mln $, pow. 25 tys. m2), Orange Regional Medical Center w Nowym Jorku (372 mln $, pow. 62 tys. m2), St. Barts and Hospital w Londynie (1,2 bln £,), Saint Peter''s University Hospital w New Jersey (65 mln $, 15 tys. m2), Ontario Cancer Care Institute Princess Margaret Hospital w Toronto (220 mln $, pow. 81 tys. m2).

PAWEŁ-BIZNES-WWWPAWEŁ-HOBBY-WWW

Paweł Magdziarz

Partner


absolwent Wydziału Zarządzania studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na specjalności inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw, posiada blisko 10-letnie doświadczenie zawodowe w konsultingu medycznym, w FORMEDIS Medical Management & Consulting od początku działalności, specjalizuje się w ekonomii zdrowia (w swojej karierze zawodowej pełnił m.in. rolę doradcy ds. ekonomii zdrowia Ministerstwa Zdrowia) oraz doradztwie transakcyjnym na rzecz placówek medycznych i inwestorów branżowych, odpowiada za bieżące zarządzanie działalnością Formedis Medical Management&Consulting.